PSHS

Ciekawe strony

https://www.facebook.com/TDCoGdzieKiedy?fref=ts   

Najbardziej aktualne aktualności, PRACA, TARGI, SZKOLENIA itp itd

Opis

Strona powstała z myślą o obecnych, byłych oraz przyszłych studentach i słuchaczach technik dentystycznych. Niezależnie od uczelni, szkoły, miasta czy województwa jeśli tylko masz pytania lub też chcesz zamieścić ogłoszenie związane z techniką dentystyczną kontaktuj się z nami lub pisz bezpośrednio na tablicy. Oferujemy pomoc w szerokim zakresie, który dzięki osobą lubiącym naszą stronkę ciągle rozkwita!

Stronka powstała gównie w celu pomocy związanej ze znalezieniem pracy czy stażu jak również jako świetne źródło informacji i aktualności o kursach, szkoleniach, targach i innych imprezach związanych z kręgiem techników dentystycznych.

Poszukujemy także drobnych i większych sponsorów, którzy mogą pomóc nam w rozbudowie naszej strony i są w stanie wspomóc nagrodowo nasze konkursy, które rozświetlą naszą przyszłość. Osoby zainteresowane pomocą prosimy o kontakt z nami za pomocą wiadomości prywatnych.http://www.technik.elamed.pl/

 Dwumiesięcznik kierowany do techników dentystycznych. Jedyne czasopismo na rynku o tak długiej tradycji. Czasopismo tworzą czołowe nazwiska polskiego świata techniki dentystycznej, skupiając się jedynie na pracach osadzonych w polskich realiach. 12 lat na rynku oraz liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia są gwarancja profesjonalizmu i wysokiej jakości.
W każdym numerze znajdą Państwo:
•    fotorelacje z wykonywania uzupełnień protetycznych oraz z ceramiką,
•    najnowsze informacje na temat sprzętu i materiałów wykorzystywanych w laboratorium,
•    artykuły na temat najnowszych technologii,
•    dział Technika Ortontyczna i CAD/CAM stworzone specjalnie na życzenie czytelników,
•    najświeższe informacje na temat zmian prawnych oraz zarządzania pracownią.

 


 

http://www.natrodent.pl/

Firma NATRODENT – PROFESJONALNE SYSTEMY PROTETYCZNE B.Troczyński, P.Nagadowski funkcjonująca jako spółka jawna, została założona w czerwcu 1998 roku jako firma NATRODENT.

Natrodent jest przedstawicielem technicznym i handlowym wiodących światowych producentów sprzętu, profesjonalnego wyposażenia oraz materiałów dla protetyki dentystycznej oraz stomatologii t.j. AmannGirrbach, 3DSystems, Elephant Dental (cześć Dentsply International), Erio, DMG, Zumax, Hypodent, Ankatit.

Strategią Spółki Natrodent Profesjonalna Systemy protetyczne jest poszukiwanie na rynkach światowych najnowszych technologii i rozwiązań dla stomatologii i branż pokrewnych (protetyki oraz ortodoncji), które z sukcesem udaje się wprowadzić na rynek polski.

Firma Natrodent dysponuje jedynym w Polsce Centrum Szkoleniowym firmy AmannGirrbach kompleksowo wyposażonym w Systemy CAD/CAM (skanery, frezarki, drukarki 3D

 

 


 

http://targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/targi/22-miedzynarodowe-targi-stomatologiczne-w-krakowie-krakdent/o-imprezie.html

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Kilkanaście lat tradycji, magia Krakowa, bogate doświadczenie, rzetelność, fachowość, 2 500 wystawców i 80 000 zwiedzających rocznie - to dzięki tym argumentom Targi w Krakowie Sp. z o.o. największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Firma od kilkunastu lat organizuje najważniejsze, branżowe imprezy - największe

 

 


 

http://www.cede.pl/

CEDE jest najważniejszym wydarzeniem stomatologicznym w Polsce. Stała się nie tylko Wystawą Europejską, ale imprezą naukowo- szkoleniową,  na której spotykają się lekarze, technicy, asystentki stomatologiczne i studenci, którzy pragną śledzić rozwój stomatologii.

 

 


 

http://www.rokodent.pl/

Firma ROKO powstała w 1994 roku, jako firma rodzinna, rozpoczynając swoją działalność od produkcji urządzeń odlewniczych dla pracowni protetycznych. W kolejnych latach wzbogacała swoją ofertę o następne urządzenia, poczynając od prostych konstrukcji typu obcinarki czy piaskarki, do skomplikowanych pieców do porcelany i odlewni indukcyjnych. Przez 10 lat intensywnie inwestując, modernizując i rozwijając technologię, firma zdobyła uznanie techników dentystycznych i stała się czołowym, a w przypadku zaawansowanych technologicznie maszyn, jedynym polskim producentem urządzeń dla techniki dentystycznej.

 

 


 

https://www.facebook.com/MuzeumStomatologii?fref=tshttp://www.muzeumstomatologii.pl/index.php/pl/

Muzeum stomatologii.
Miejsce gdzie znajdziecie informacje, zdjęcia eksponatów, fotografie, opisy, historię stomatologii, oraz wiele ciekawostek.
Na bieżąco będziemy również informowali o wystawach, ciekawych wydarzeniach i spotkaniach.

 


 

dentowizja.pl

Dentowizja to portal video dla lekarzy dentystów, studentów stomatologii i pacjentów.

 

 


 

http://dentystawafryce.pl/

 

https://www.facebook.com/pages/Dentysta-w-Afryce/241558899230766

 

[...]Moją pasją jest leczenie dzieci. Praktycznie od początku swojej pracy jako stomatolog, w jednej ze szkół podstawowych wdrażam program „dentysta, którego dzieci się nie boją” :) Zobaczymy za 10 lat, jakie będą tego efekty…

W tym wszystkim, mimo wielu obowiązków, cały czas czegoś mi brakowało. Szukałem swojego miejsca w świecie. Przełomem  był wyjazd do Afryki na misje. Poznałem tam wielu ludzi, dzięki którym to poszukiwanie nabrało innego sensu.[...]

 


« przejdz do porzedniej strony